Select Page
[rev_slider alias="website-intro"]

Sillutades teed sinu õnneliku

keha-, meele- ja vaimuni!

Tere tulemast Crystal Ra Laksmi-Dittoni isiklikule kodulehele!

Pakun erinevaid tooteid, teenuseid ja koolitusi ning seikluseid globaalselt, mille keskmes on läbi transformeerivate keha-meele ja vaimu tehnikate anda inimestele võimalus luua iseendale uus jätkusuutlik reaalsus, sealhulgas koos harmoonia, tasakaalu ja holistilise küllusega.

Sul on võimalus osta endale online koolituse materjal, mille nimi on “Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu” (nii iseseisvaks läbitöötlemiseks kui ka koos minu juhendamisega versiooni). 

 

Mida sa siin teha saad?

Saad siin lugeda blogipostitusi, kus on palju inspiratsiooni ja ideid ning näpunäiteid kuidas iseendaga ja maailmaga paremaks sõbraks saada. Blogi sai siinsel platvormil alguse 2013. aastal ja see hõlmab endas palju seikluseid ja eneseavastusi.

Jagan oma kogemusi ja mõtteid, kogu maailmast. Olen kõike seda praktiseerinud alates 1999ndast aastast, ning kui see on toiminud minu elus, siis üsna tõenäoliselt teeb seda ka sinu elus kui seda vastavalt oma tingimustele ümber kohandad ja järele proovid.

Saad minna Crystal Ra Laksmi-Dittoni Facebooki isiklikule kui ka Crystal Ra Laksmi Coachi Fännilehele ja ennast kurssi viia kus parajasti sündmused ja toimetamine aset leiab. Seal toimub praegu isegi rohkem kui siinsel lehel. Samuti saad uurida mu Instagrami lehte siin.

Facebookis asub ka Rahamagnetite klubi (see on vaid rahamagneti toote ostnud liikmetele). Rahamagnetid on hea algus rohkema külluse loomiseks. See on nüüd üleval Kajabi lehel ja sa saad vajadusel osta kõik 8 rahamagnetit korraga siit

Saad osta tooteid ja teenuseid, nii online kui offline, mis võivad rikastada sinu tööriistakasti iseenda harmoonilise ja jätkusuutliku elu loomisel uutes energiates Veevalaja ajastul.

Täiendamisel on minu isiklik vee tervendusmeetod Wantra ja kõigil huvilistel on võimalus ka osaleda nendel kursustel ja samas ka ennast tulevikus Wantra Veejuhiks koolitada.

Võin sulle korraldada eraviisilise koolituse või koolitusseikluse iseendale või oma sõpradele, töökollektiivile või sugulastele kus iganes maailmas koos minuga kui su seiklusjuhiga. Minu lemmikkohad – Hawaii, Big Island, lääne Mehhiko Puerto Vallarta ümbrus, aga ka Cancuni ümbrus, Eesti, Norra jne.

Ajapikku lisanduvad veel mõned tehnilised abilisad, mis teevad sinu kogemuse siinsel lehel veelgi värviküllasemaks ja põnevamaks.

Kuidas see sulle kasulik on?

Saad terve hulga tööriistu ja vahendeid iseenda  jätkusuutliku harmoonilise elu panustamiseks.

Tegu on viimase aja uudsemaite tervendusmeetoditega (AuratransformatsioonTM, kogemuspõhised tantra-tehnikad, Veeteraapia, Wantra, VenitusTants Vees jpt), mis on kaasajastatud tänapäeva inimeste vajadustega ning energiatega. Vajalik on holistiline keha-meele-vaimu lähenemine, mida ohtralt pakun.

Siinse blogi kannetest saad pidevalt inspiratsiooni minu erinevatest lugudest ja seiklustest ning ka näpunäiteid kuidas midagi kergemini oma elus luua. Praegu kirjutan vähemalt kuus korra ja vahest tuleb ka tihedamaid postitusi.

Kuna viibin enamus aja välismaal, läheb Eestiga töö enamasti online põhiseks. Kui peaksin plaanima Eesti külastust, saad sellest teada siit kodulehelt viimastest uudistest ja kalendrist ning seejärel tuleb ülesse ka sündmuste kalender. Edaspidi võib Eestisse tulek toimuda vaid tellimuste alusel.

See on sulle kasulik, kuna läbi selle programmi hakkad elama oma elu nii nagu sina seda valid ja külluslikult igal tasandil, nii, et ei pea enam muretsema kas ots otsaga kokku tuled. Läbi teadliku holistilise küllusliku elu lood uut väärtust nii iseendale kui ka maailmale ning saad olla inspiratsiooniks ka teistele sinu ümber ning hakkad elama oma elu julgusest ja avardumisest lähtuvalt!

Minu blogi

Viimased postitused blogis

Uue Aja Numeroloogia kui üks sektor eluülesande rattast

Uue Aja Numeroloogia kui üks sektor eluülesande rattast

Sel nädalal on sul võimalus saada maitseproov minu Uue Aja Numeroloogia Kursusest läbi selle laheda treileri mille alguses näed ka kogu programmi sisu koos järgneva nelja põneva osaleja kogemuste jagamisega. Loe lisa! Vaata videot siit:  Uue Aja Numeroloogia on midagi...

Kuidas mitte lasta kruvil oma päeva nässu keerata?

Kuidas mitte lasta kruvil oma päeva nässu keerata?

Selle nädala episoodis jagan ma väga inspireerivat lugu oma hommikusest rattasõidust. See on kunst näha ilu ebamugavuses ja jumalikkust tegevuses mida peatas vaid väike kruvi... Loe lisa. Meil on sageli palju hoiatusi oma intuitsiooni kaudu mis on otseses ühenduses...

Tagasiside

Mida inimesed räägivad 

Anu-Liisi tagasiside (Hawaii, jm)

Anu-Liisi tagasiside (Hawaii, jm)

Crystal, sa oled kõige rohkem “ISE”-inimene (iseenesega kontaktis), keda ma olen näinud, kellest olen kuulnud või kellest olen lugenud. See sinu “ise-olemine”on tähelepanu- ja austusväärne, inspireeriv, iseenesestkimõistetav, lummav, südantsoojendav, lootustandev ja...

Liina Maksa puhastuse kogemus online juhendusega

Liina Maksa puhastuse kogemus online juhendusega

Crystaliga maksa detox  Tere!  Tahan piiritult tänada sind hea Crystal, et t6id mu ellu maksapuhastuse kuuri.  Sinu toetus oli super ja imetlen su suurt p6hjalikkust, vastutustunnet ja pysivust minu toetamisel selle kuuri ajal!!!:) Suur – suur aitah!  Vastasid ka ehk...

Peale Norra mägede seikluseid Crystaliga…

Peale Norra mägede seikluseid Crystaliga…

Tagasiside seikluselt 2010. aasta suvel! Kasvasin selle reisi jaoks 3 aastat. Olin vaid mõtetes käinud Crystali juures mäes 3 aastat tagasi. Nüüd oli mul võimalus seista reaalselt kohal. See oli võimas. Terve see reis oli minu jaoks täis märke ja imesid. Ma õppisin...

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This