Select Page

Maria ( Koolitused, Saa sõbraks veega, rahamagnet)

Armas Crystal Ra

Detsember 2012

Aitäh selle vanade mustritest vabanemise võimaluse eest 11. dets kehatehnikate kursusel. Olemine on hoopis teise tunnetusega – sees on selline rahulolu ja muretu olemine. Selline tunne on, et ümbert on võetud nagu mingi tihke, määrdunud koorik, mis ei lasnud vabalt energial kulgeda. I ja II tsakra piirkond on soe ja pulseerib, pakitseb, on nagu elustunud.

Kõige olulisem, et on vabanetud emotsioonaalsel tasandil inimeste vahelisel  suhtlemisel saadud emotsionaalsetest traumadest, mälestuste valust. Ühine nimetaja ongi  valu.  Uued energiad pulseerivad füüsilises kehas leebelt, emotsionaalsel tasandil on ilmnenud kirg oma töö ja läheneva lähisuhte suhtes.

Jälgin veel tähelepanelikumalt oma mõtteid oma töö ja inimeste kohta ja muudan neid kiirelt toetavateks ja harmoonilistemaks. Olen lasteaias abiõpetaja – laste suuläbi on märke-lauseid, situatsioone elumuutuste kohta mis on mul ees. Tegelen, et mitte klammerduda oma lähedal olevatesse abilistesse. Loen sinu loengu märkmeid. Teen enda uute tunnetuste kohta märkmeid ja pean unenägude päevikut lisaks.

Mind huvitab info AuraTranformatsiooni läbimise võimalustest ja õppida seda, samuti teised kursused ning tantrakursused kas individuaalses või väiksema grupi koosseisus, et olla teadlik ja valmis  panustama algavale täisväärtuslikusele lähisuhtele uuelt tasandilt. Tantra teema on valge leht minu teadmistes selle kohta.

Teise võimalusena on paluda sinult individuaal konsultatsiooni ehk  sobivaimat teraapia vormi. Tunnen et on vaja abi väljastpoolt, kuna üksnes reiki abist jääb väheks.

Juuli 2013
(Osalesin mõnedel ‘saa veega sõbraks’ sündmustel mais).
Mõtlesin tänus just eile sinu peale kui nautisin  tõeliselt merelaineid. Alles nüüd hakkab kohale jõudma vee kui elemendi ja stihhia tõeline – sügav olemus minu jaoks. Aitäh sulle. Nagu ilmekalt näha oli ega ma pole eriti vette kunagi eriti kippunud. Pühapäeval tuli selge seesmine teadmine ja korraldus, et nüüd on vaja merre ujuma minna ….. See oli midagi üli teraapilist, mis kajastus hiljem unedes. Nüüd pole ilmal tähtsust, silkan iga päev korra merelainetesse. Kolisin mujale vahepeatusena. Tegin ennast vabaks kõigest sellest, mis ei olnud toetav ja hooliv.
Rahamagnet – raha on tulnud  mõnusate tööotsadena ja lihtsalt inimesed on minusse panustanud. Palju toredaid inimesi on teel kohatud. Hoian tundlad püsti uue ja  külluslikuma elu ja töökoha suhtes, kus saan rakendada oma teadmisi ja oskusi.
Puhkust ja imesid sinu ellu.

 Aitäh. Aitäh. Aitäh sulle ja su inglitele

Austuse ja armastusega,

Maria

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This