Select Page

Veeteraapia tagasiside

Tere, kallis Crystal!

Tänan sind võrratu veepäeva eest. Paljust, mis eile toimus ma ise ei olnudki teadlik. Ära minnes oli keha aga nii kerge ja kogu olemine omas kehas nii võrratu, et oli nagu tunne kaalutust olekust. Ma tunnetasin oma füüsilist keha hoopis teisiti – kuidagi puhtalt ilma igasuguse koormata ja taagata. See oli imeline tunne ja ei muutunud ka siis kui selgus, et jäin laevalt maha 3 min. Tegin omaTallinnas olemise mõnusaks. Arvan, et sain eile sinult veeteraapial ühe oma vingematest tasakaalustamistest.

Need uppumiskogemused, mis eile pinnale tulid, ei olnnud pärit sellest elust. Nendest ühte ma nägin eile ise ka vees olles. Kogemus oli pärit elust, kui olin puust ehitatud purjelaeval ja see läks täiega põhja. Tunnetan, et olin ikkagi seal tööl ja ise olin mees. Vees nägin, et olen sügaval mere põhjas. Ma ei ole ju seal omaarust küll olnud aga vesi läks järsku rohekaks ja häguseks ja mingid asjad hõljusid minu ümber. ma ei tea ja ei saanud aru, kas sa ka tunnetasid aga peast käis läbi – mis see nüüd on bassein ei ole ju niisusugune. See oli mõni harjutus enne seda kui silmad lahti läksid ja vesi plasmaks muutus.

Teisest kogemusest ei tea ma praegu midagi muud, kui et oli ka pärit ühest eelmisest elust. Eile vees juhtus veel see, et  minu vaim tundis sinu vaimu ära. Me oleme kusagilt tuttavad ja ma ei tea praegu veel kuskohast. Oli niisugune tunne, et ma tunnen sind ammu ammu. Mingid teadmised on ka enne hõljunud, niisugust selgust pole enne veel olnud. Küllap tuleb ka teadmine kuskohast omal ajal.

Tundlikkus oli nii tugev, et kaubanduskeskuses oli raske istuda ja aega parajaks teha. Tundsin lausa füüsiliselt mida tunnevad ja elavad läbi möödujad. Ka see kogemus oli uus. Elu muutub ääretult huvitavaks. Uute kohtumisteni!

Tänan sind veelkord, kallis Crystal

Armastusega turbo merineitsi

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This