Select Page

Rahamagnetid 1-8

Alates 2013 aastast olen ma tegelnud rahamagnetite loomisega. Nüüdseks on neid kokku kaheksa ja neid tuleb tulevikus veelgi. Rahamagnetid on väikesed meditatsioonid, mida kuulates hakkab muunduma sinu mõtlemine ja maailmapilt nii nagu ka sinu loomine sügavamal tasandil. Tekib teadmine ja taipamine et raha ei ole ainus külluse kanal nii nagu sa saad aru, et raha on energia ja see peab kogu aeg voolama.

Rahamagnetitega on võidetud lotos, nii nagu ka saadud suuremaid kingitusi, üks naine sai endale kingituseks täiesti uue auto kohe alguses kui alustasin rahamagnetitega, hiljem lisandus veel üks naine ja minuga juhtus see 2017. aasta novembris siin Hawaiil. Lisaks on teada üks inimene kes sai endale lubada maja ostmist ning mitmeid kes on leidnud oma unistuste partnerid (mina sealhulgas).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Paljud on ka vastu võtnud väga võimsaid inspiratsioonipuhanguid ja sellest vastavalt ka loonud palju uut alates oma toodetest kuni siis firma loomiseni välja. Osad on isegi tõmmanud oma maailma ka oma uue kallima.

Rahamagnet aktiveerib kogu su olemuse – su vaimu, meele ja keha. Sul on võimalus sellega töötada nii et avad iga kuu ühe magneti ja kuulad siis igapäevaselt või siis võtad ette uue magneti igal nädalal. Sedasi on sul võimalik teha rahamagnetitega kiirkursus vaid 8 nädala ehk siis 2. kuuga.

Rahamagneti praktiseerimine ei aktiveeri ainult sinu küllust, vaid kõikide inimeste küllust, kes on su läheduses ja lähedased. Jagan siin ka Ergo loal tema tagasisidet kogemustest rahamagnetitega kui ka Külluse Seikluskoolitusega Unistuste Ellu.

Loe seda siit: Ergo tagasiside

Kaheksa magneti tavahind on 40 eurot.

Rahamagnetid on Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu üheks peamiseks energeetiliseks ja ka külluse vundamendiks. Kui selle täielikult töösse paned siis see hakkab toimima ja sulle lisaküllust looma ja on olnud juhuseid kus pidevalt praktiseerides loob see osalejatele igakuise sissetuleku ka selleks, et maksta kursuse igakuiseid makseid. 

Osta oma toode nüüd otse meie interneti poest aga enne seda vaata videot mis tutvustab veelgi antud toodet. Video all infos on ka link toote lehele. 

httpss://www.youtube.com/watch?v=wZcgijHYHu8

Vaata lisatud kaarti:

 

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This