Sukeldumine Endasse Läbi Lõdvestumise ja mees ning naisenergiate aktiveerimise ning tasakaalustamise Kaidi Kirsi ja Crystal Ra Laksmi juhendamisel

==mekaidipromoSündmus toimub 22 ja 23ndal augustil Matsalus, Algallika Keskuses

Sündmus algab laupäeval 22sel täpselt kell 10 hommikul ja lõppeb kella 18 paiku 23ndal augustil.

Peale sündmuse lõppu on võimalus tellida era soojavee Wantra seansse Crystaliga koha peal, mille eest tuleb tasuda eraldi. Küsi selle kohta lisainfot Crystali käest.

Maksumus

Sündmuse maksumus on 200 eurot inimene, mis sisaldab majutust peamajas jagatud tubades (vaid 16 kohta nelja, kolme ja kahetoalistes tubades – mida kiiremini end kirja paned, seda rohkem on sul valikut), üldruumide ja kehasooja vee basseini ning sauna renti. Hinnale lisandub toit (27 eurot inimene) ja transport.

Kui maksad oma kursuse tasu ettemaksu 100 eurot Oü New Flow arvele  EE552200221039028272 hiljemalt 19nda augusti kella 18ks, siis on sulle kogumaksumus 200 eurot (sisaldab üldruumide ja basseini renti ning sinu majutust) +27 eurot toidu maksad sularahas kui kohale jõuad.

Kui maksad oma osaluse kohapeale tulles sularahas, siis selle maksumus on 250 eurot. Varajane registreerimine aitab meil kokka osalejate arvust teavitada, nii nagu ka ruumi vastavalt ette valmistada. Toitlustuse eest palume kõigil maksta sularahas kohale jõudes otse kokale. Kui on erisoove toitlustuse osas, siis kindlasti andke sellest meile kiiremas korras teada.

Mida kaasa võtta

Palume kõigil kaasa võtta võimalusel paksemad matid või mitu tekki, ca 5cm, et saaks teha erilist tantra massaazi. Lisada tuleks ka ninaklõpsud (saadaval spordipoodides või siis ujulates), laste täispuhutavad kätised, võimalusel ka mask ja snorkel ja ujumisriided, käterätikud ning kindlasti mugavad riided liikumiseks ja ka soojemaid riideid.

Sõiduaeg

Palume kõigil arvestada sõiduks ca 3 tundi Tallinnast, kuna sealt tulles on päris pikk lõik teed teetööde piirangute all nii nagu ka päris pikk ots on lõpus sõita kohalikel kruusateedel.

Algallika eripakkumine

Algallika pakub võimaluse jääda ka pühapäeval peale sündmust ööseks ja tellida ka neilt lisa majutus ja hommikusöök vaid 18 euroga. Kui see huvi peaks olema, siis kindlasti võtta ühendust otse Algallika keskusega, et neid sellest ette teavitada.

Nii imelist pakkumist ei saa ometi kasutamata jätta!

Kuidas Algallikale sõita, seda vaata nende kodulehelt www.algallika.ee

Sündmuse täpsema programmi kohta saad lisainfot siit: Sukeldumine Endasse 

Lisainfot saad Crystalilt helistades 55924831 või siis läbi kontaktiformi siit: Kontakteeru Crystaliga kui sul on suurem auto ja seal on kohta ka teistele seiklejatele, nii et ta saaks aidata osalejatel leida endale seikluskaaslaseid.

Imelist kulgemist suvistes lainetes kõigile!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *