Wantranaise Suvine Äratus – Leia oma Naisväe Olemus läbi avardumise endasse

on the trunk stretch up                            24 – 26 juuli Matsalus,

Algallika Keskuses keset metsikut Eestimaa loodust

Algus 24 juuli kell 13

Lõpp 26 juuli kell 15

Ainult naistele!

Wantranaise Suvine Äratus on suvelaager julgetele uue aja naistele, kes sooviksid endaga ja oma keha, vaimu ning meeltega paremini tuttavaks saada ning avarduda iseenda väesse uue ajastu energiate juhendamisel ja toel. Seikluse abistavaks elemendiks on soe vesi ja Wantra rituaalid kehasoojas vees püha naiselikkuse puhastamiseks, aktiveerimiseks ja muundamiseks.

Tegu on väeka suvelaagriga, mis jätkab sisemiste ja väliste lainetustega mitte vaid päevi, vaid ka kuid ja nädalaid ning isegi aastaid hiljem. Sinu elu saab väekalt värskendatud ning võimendatud. Kui sügavale julged endasse sukelduda? Kui kõrgele julged endas lennata?

2orchidsMaksimaalne osalejate arv on 18 inimest. Programm on voolava essentsiaalse struktuuriga. Enne sündmust asetuvad põhipunktid paika ja täisprogrammi kava saavad osalejad kohapeal. Uue ajastu naised voolavad ja embavad tundmatust julgusega.

wantrawomandanceSee suvelaager on sulle armas naine:

Kas oled uue ajastu naine, kes tunneb, et vajab natuke teistsugust ruumi ja sealhulgas sügavat turvaruumi, kus avastada ennast, oma olemuse erinevaid aspekte ning selle tulemusena taibata mida oma elus teistmoodi valida, mõtelda ja muuta, nii et see tõeline väekas naine, kellena sa siia oled tulnud looma saaks välja tulla? 

Kas tunned, et su uued unistused on peaaegu näpuotses, aga ikka see hirm või mis iganes tõkked on tee peal ees? Vaatame endasse, et nende tõketega sõbruneda ja need teelt kõrvaldada ning leida need toimivad tööriistad, mida saad kasutada ka hiljem.

=MwantrahandsupKui sa soovid lähemalt tutvuda naisenergiate baaselemendi – vee elemendiga kehasoojas vees läbi Wantra vee seansside grupis. Wantra on vee ja tantra süntees. Eriti sobilik neile, kelledel on vee hirm, või on uppumiskogemus või ei armasta vett (soovitan vähemalt ühte privaatseanssi soojas vees enne seda). Kuna vesi on meie kehades peamine element, siis kui vesi voolab ilma hirmudeta, saad hakata manifesteerima oma  tõelisi unistusi.

Kas sul puudub suhe oma yoniga? Kas ja kuidas temaga tutvuda? Mida see su elus muuta võib?

Yoni detoxi võimalused ja mis see sinuga teeb?

Yoni väravate avamise meditatsioonid ja kuidas see muudab su elu igal tasandil

wantranaiseruumUue ajastu Wantra tehnikad naistele – liikumine, hingamine ja hääl

Varjude tantsu protsess täisversioonis

Sisemise mehe ja naise tervendusprotsessid läbi Wantra maa peal ja vees

Turvaruumi olulisus uue ajastu naisele

– Sensuaalse tantramassaazi vabastavad ja avardavad võimalused

– Aeg kohalikus looduses

– Üllatus

– Tervislik toit + saun

crystalmermaidsmallwhiteKursuse juhendaja on Crystal Ra Laksmi, kes on Wantra looja ja arendaja rahvusvaheliselt. Crystal Ra on oma olemuselt maailmarändur. Tema missioon on inspireerida inimesi elama oma unistusi ning elu iseenda tingimustel nii nagu ta seda isegi teeb. Ta usub, et tema haridus koos tema erinevate tervendusmeetodite õppimisega ja tema reisid ümber maailma on aidanud luua organiseeritud süsteemi, mis on voolav, pehme ja hoidev ning täidetud sügava rahu essentsiga, mida teistega südamest jagada.

See sündmus on üks võimalustest Crystal Raga kohtuda ja tema väge ja väekat juhtimist kogeda täieliku merineitsi pehmusega. Crystal Ra viibib praegu Mehhikos, kus paneb uut alust oma globaalsele ärile Wantraga. Ta töötab edukalt luksus hotellides nii eraviisiliselt kui ka gruppidega. Sellesuvine sündmus on täis uusi väikseid pärle ka tema viimastest kogemustest ja taipamistest, mida vesi talle ohtralt jagab nii otse kui ka läbi inimeste. Crystal Ra on nagu pärl Eestis, kes soovib jagada oma varandust kõigiga, kes selleks valmis.

Antud sündmus on üks vähestest sündmustest Eestis sellel suvel 2016. Crystal Ra elab enamus aja nüüdsest välismaal ja külastab Eestit üsna harva, seega kasuta  erakordset võimalust ja osale!

Mida kiiremini tegutsed ja oma osaluse kirja paned, seda odavamalt seda teha saad! Kui sa teed oma esimese makse juba enne 21. märtsi, maksab Crystal Ra sinu majutuse (36 eurot kaks ööd) ise kinni. Kindel on see, et kes pühenduvad endale ja investeerivad endasse, nendele annab ka universum sülega tagasi!

Osalushinnad

Kogu Wantralaagri täishind on 286 eurot (sisaldab sündmuse korralduskulusid, kaminasaali renti, basseini renti, Crystali tööd, transporti Mehhikost ja tagasi ja osalejate majutust jagatud tubades), millele lisandub vaid transport (omal valikul) ja toit (40 eurot)

Varajase osaleja erihind

Makse 50% laekumisega 21. märtsiks – 250 eurot + lisad

Selleks, et saada seda hinda, peaksid maksma tagastamatu ettemaksu, 125 eurot selleks kuupäevaks ja viimase osa vähemalt 21.maiks. See katab su kõik kulud, sealhulgas ka majutuse jagatud tubades, välja arvatud transport (omal valikul) ja toitlustus (40 eurot).

Viimase varajase osaleja erihind

Laekumisega 21. maiks – 250 eurot + lisad

1) Maksad korraga tagastamatu 250 eurot.

2) Maksad 50% tagastamatust ettemaksust täishinnast (286 eurot), mis on 143 eurot. See sisaldab majutust jagatud tubades, lisandub toitlustus (40 eur) ja transport (omal valikul). Sel juhul saad maksta viimase osa 21.juunil.

Viimase osaleja hind – 300 eurot + lisad

Kõik mis makstakse peale 21st mai kuupäeva, tuleb tasuda viimase osaleja hinnaga, mis on 300 eurot, millele lisandub toitlustus (40 eur) ja transport (omal valikul).

Ülejäänud osa reserveeritud maksetest, mis nõudsid 50% ettemaksu, nende ülejäänud osad peaks olema makstud enne 30ndat juunit. Kui makse hilineb, siis tuleb maksta viimase osaleja hind (kokku siis 300 eurot) ja see peab olema laekunud täissummas enne sündmust 24ndal juulil 2016.

Ettemaksud aitavad kergendada sündmuse korraldamist ning vähendada makseriske ettemaksuga seoses Algallika keskuse broneerimisega. Miinimum 10 osalejat peavad olema registreerinud ja maksnud oma maksud hiljemalt 21. maiks, selleks, et sündmus kindlasti toimuks.

Kõik maksed kanda Oü New Flow ettemaksu arvele EE442200221062707625 märkega Wantranaise suvelaager, kui ei ole eraldi tellitud arvet firmale. Arve soovi firmale palume avaldada enne makse laekumist.

Lisainfo www.crystalralaksmi.com/eesti või võta ühendust siit

lillecrystalImelise kohtumiseni suve soojuses Eestimaa embuses!

Tervitusi Mehhikost


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *