Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu 8. Kuuga

Täpsem ülevaade Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu (KSUE) programmist

Antud koolituse idee tuli sellest, et mul oli mitu Hawaii seikluskoolituse huvilist, kellel polnud  piisavalt raha selle jaoks. Seega mõtlesingi kokku panna 8. kuulise kursuse, kus neil on võimalus läbi erinevate tehnikate hakata looma rohkem küllust. Imeline on tunnistada, et see tõesti toimib ja osad on isegi selle külluse juba ka loonud (lisaväärtusena siis sadadest eurodest kuni 3000 euroni ja rohkem).

moneySelle kursuse peamine rõhk on tutvustada erinevaid vaatenurki holistilisele küllusele ja kui sellega teadlikult tegeleda kuidas need erinevad tehnikad saavad aktiveerida sinu erinevad külluse sektorid ja hakata sind teenima, nii et sa saad hakata looma oma unistuste elu sinu tingimustel. 

Oleme praegu keset väga muutusterohket aega ning kui me õpime aja ning energiatega kaasas käima siis hakkab kõik meid toetama ja meid teenima. Lõppeb ära ‘raha teenimine’  kuna meie raha hakkab hoopiski meid teenima.

Programm võib muutuda vastavalt grupi protsessidele ja vajadustele. See programm on näiline võimalik ja soovitatav struktuur.

Praeguseks (14. juuni 2017) on kõik eestikeelsed grupid täis ja järgmise grupi komplekteerin 15.novembriks 2018 ja peale seda uued grupid 1. jaanuariks 2018. Nende gruppide tasu saab olema 60 eurot + käibemaks iga kuu osaleja peale. Esimesed 4 gruppi said kursusega liituda tutvumishinnaga (35 eurot). See oli ka selleks, et testida kas ja kuidas see antud kursuse formaat toimib. Praeguseks on esimene grupp lõpetamas oma viiendat kuud ja formaat on kinnitanud, et toimib täielikult.

goldVaata google hangoutse selle koolituse tutvustusest siit: või siit:

Tutvustavaid külluse slaide vaata siit: või alla laadida siit: KSUE Tutvustuse Slaidid

Kõige viimane KSUE koolitust tutvustav hangout on võibolla ehk ka kõige põhjalikum ja jagasin siin ka lisaslaide kogemustest, mis on juba kursuse jooksul tulnud. Lisaks lindistas google hangout seekord kõik slaidid korralikult ära. Vaata seda videot siit:

Siin on KSUE koolituse kuude ülevaade

1. Ettevalmistus ja puhastused – üleüldine külluse mõiste mõistmine ja holistilise küllusega tutvumine; aju omapära külluse loomisel; rikaste ja vaeste inimeste harjumused jne
Rahamagnet 1

2. Eluülesande teema ja kuidas see on külluse mootor
Rahamagnet 2

3. Inimsuhted ja suhtlemine on külluse õli
Rahamagnet 3

4. Tervis ja keha olulisus külluse kasvatamisel, kuna on sinu külluse manifesteerimise vorm
Rahamagnet 4

5. Seksuaalenergiate kasutamine külluse loomisel vägevate tulemustega
Rahamagnet 5

6. Energiate ja nähtamatute abilistega ja maagiaga külluse aktiveerimine ning uue aja energiatega ja ka Hawaii huna tehnikatega koostöös külluse loomine
Rahamagnet 6

7. Terve grupp hääletab ise teema, mis on kõige pakilisem ja vajab sügavamat läbivaatust koostöös Crystal Raga
Rahamagnet 7

8. Oma asja ja äri alustamise vundament ja nipid
Rahamagnet 8

Koolitusel vaatame siis täpsemalt järgnevaid teemasid: 

- Minu külluse definitsioon
- Keha, meele ja vaimu tähtsus loomisel
- Sisemise perekonna roll külluse loomisel (sisemine mees, naine ja laps)
- Külluse loomise universaalne valem
- Uue ajastu külluse valemid
- Sinu aju funktsioneerimine ja ümberkodeerimine
- Rahamagnetite lahtiseletused ja praktikad
- Külluse ratta tutvustus teemade kaupa – suhted, seksuaalsus, tervis, elu missioon ja küllus
- Kuidas küllust aktiveerida läbi seksuaalsuse
- Sinu külluse blokid
- Oma elu planeerimine ja aja teadlik kasutamine
- Huna külluse tehnikad (Huna on Hawaii tervendusmeetod)
- Delfiiniteraapia ja kuidas delfiinid saavad sind aidata
- Hawaii ja kuldenergiatega tutvumine
- Sõnumid veelt ja neljalt elemendilt
- Julguse aktiveerimine läbi erinevate harjutuste
- Vanade programmide tühistamised
- Energeetilised nipid kuidas küllust käivitada
- Igapäevased soovituslikud rituaalid
- Kuidas lugeda energeetilise sõnumeid ja märke
- Mis asi on maagia ja kuidas läbi maagia tõmmata oma ellu küllust
- Kuidas füüsilisse reaalsusesse oma mõtteid realiseerida
- Kursusele võivad lisanduda teemad, mis on vastavale grupile aktuaalsed ja neid otsustan ma jooksvalt

Kõik ülekanded toimuvad nüüdsest Hawaiilt ja siit kanduvad ka üle kuldenergiad. Nende iseloomust kuuled rohkem energiate koolituse ajal.

UUS magnetite üldkaart 2016 juuni

NB! Rahamagnetid tuleb soetada eraldi. 1-6 rahamagnetite hind on praegu 25 eurot. Uued rahamagnetid 7 ja 8 on loomisel ja nende hinnad täpsustamisel. Praegune tasu rahamagnetite eest tuleb saata eraarvele, mis on rohelisel kaardil ära märgitud. Maksekorraldus saada rahamagnetid@gmail.com

rahamagnetite kaartPraktiline ülesehitus: 

- Iga kuu saadab iga osaleja oma kodutööd 1 nädal enne järgmist live koolitust Crystal Rale emailiga.
- Kui kodutöö saadetakse tähtajaliselt õigelt, siis vaatab Crystal Ra selle üle ja kommenteerib kergelt
- Iga osaleja on osaline FB grupis, kus on ka võimalus jagada oma tulemusi nii nagu ka toetada teisi grupi liikmeid ja saada igapäevast inspiratsiooni ning Crystal Ra kohaolu ja suunamist
- Grupi live kogunemine kuus korra, kaks tundi, mis ka lindistatakse ja on järelvaadatav igal ajal. Link on salastatud vaid osalejatele vaatamiseks.
- Praktilised harjutused julguse kasvatamiseks igal kuul
- Oma koostööpartner kursuse siseselt, kellega saad ka praktilisi harjutusi koos teha või siis ka oma eesmärke ja sihte joonel hoida

Enne koolitusega liitumist

Enne koolitusega liitumist, tuleb vastata ka Crystal Ra poolt loodud ankeedi küsimustele, mis selgitab välja, kas sul on hea sobivus antud kursusele. Mis juhtus eelnevate kursuste ajal oli see, et paljud hüppasid hurraaga pardale, aga kui oli vaja ka kodutöösid ära teha ja päris palju, siis löödi põnnama ja lahkuti kursuselt. Kuna sellel kursusel aga saab iga osaleja omale ka uue koostööpartneri, siis on väga oluline, et keegi selle kursuse ajal ei katkestaks oma protsessi, kuna see mõjutab siis kogu grupi dünaamikat.

Samuti oli paljudel ootus, et ma olen nende jaoks privaatselt olemas 24 tundi selle kursuse jooksul ja chatin nendega ohtralt FBs. Kui see oleks tõsi, peaks selle kursuse tasu olema vähemalt 1000 eurot kuu. Kuna see seda aga ei ole, on kursusel väga täpsed kokkulepped kuidas meie omavaheline suhtlus käib ja kuna kursusel on ka sellele vastavalt oma hind, siis on tore sellest ka kinni pidada.

Kui sa oled saanud jaatava vastuse minult peale ankeedi täitmist, siis siin on järgmised tegutsemisjuhised:

Enne koolitusega liitmist tuleks ära maksta ka koolituse tasu, mis on 60 eurot + käibemaks (kokku 72 eurot) kuus Oü New Flow arvele EE552200221039028272. Maksekinnitus saata emailile. Enne koolitust oleks ka tore kirjutada alla koostöölepingule, mis saadetakse emailiga. 

Koolitusega liitumiseks saada oma esimese makse koopia ja email kylluseseikluskoolitus@gmail.com

crystalcaptainKui soovid alustada ja muuta oma reaalsust ja saada oma reaalsuse kapteniks, siis siin on sinu võimalus.

Igal kuul valin ka tõusva tähe tunnustava tiitli, kes saab ka ühe lisakingituse minu käest. Eelmisel kuul sai võitja ka lisa äri mentorluse kõne minuga, aga see võib iga kuu ka muutuda. Teine täht sai lihtsalt tunnustuse osaliseks online koolituse ajal.

Koolitusega soovin liita vaid täiesti pühendunud ja distsiplineeritud osalejaid, kes on ka orienteeritud tulemustele ja kindlasti ei katkestaks. Kui keegi katkestab, siis see lääb kogu grupi dünaamika paigast ära, eriti ka koostööpartnerluste pärast.  

juhtimine uuesEsimeste gruppide tulemused

Mitu inimest on oma ellu leidnud uued partnerid. Päris mitu on ülesse leidnud uued hobid. Mitmed on alustanud uusi äriprojekte. Üks osaleja, kes on olnud eluaaeg palgatöö peal, ostis omale firma ja on nüüd õnnelik uue firma omanik. Kõik on võimendanud suuremal või vähemal määral oma külluse sissevoolu. Paljud rahamagneti ostjad on võitnud korduvalt loteriiga.

Paljud on muutnud oma harjumusi ja mõtteid ning uskumisi, mis tõttu on ka nende elu kohe muutunud. Paljude meespartnerid on samuti hakanud muutuma, ilma, et sellest kursusest midagi teaks (alateadvuse kopeerimise teema). Enamus on elurõõmsamad, aktiivsemad, julgemad. Keegi kes enne ei tundnud energiaid – on nüüd juba täiesti surisemas. Intuitsioon on tugevnenud ja palju uusi mõtteid ja ideid on voolama hakanud, osad on ka need kohe ellu viinud oma eluülesannet aktiveerides ja tehes seda mis meeldib.

hawaii mapPeale esimese grupi käivitamist paar kuud tagasi, (kus on praeguseks 12 osalejat) samal teemal olid juba mitu osalejat võimelised looma suuremaid lisasissetulekuid ootamatutest ja uutest sissetuleku allikatest (alates sadadest eurodest kuni 3000 euroni kuus) ning muutma oma harjumusi ja läbi selle ka oma reaalsust. Üks osaleja pani püsti oma uue äri vaid esimese kuu jooksul, sai koheselt 10 püsiklienti ning lisaks tekitas võimalusi hakata rohkem tegelema oma hobidega ja ka nende eest tasu saama. Terve grupp on väga palju rohkem elurõõmsam ja loomingulisem ning muutunud paremuse poole. Teises grupis on ka juba palju tublisid saavutajaid ning ka uusi alguseid ja rohkem küllust. Paar osalejat esimesest grupist liitusid ka Hawaii seikluskoolitusega.

Imelise kohtumiseni ja külluse avardumist kõigile!

****

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kui sa võibolla küsid, et kes ma selline olen, et võin väita et mul on midagi antud teema kohta jagada?

Ma sündisin üsna tavalises keskklassi perekonnas Eestis. Meil oli kõik eluks vajalik olemas. Aga ma kasvasin ülesse üsnagi puuduse teadvuses. Selle teadlik teadvustamine jõudis mulle kohale aastal 2005 kui tegin iseendaga kokkuleppe, et ma nüüdsest teen vaid seda mis mulle meeldib.

Sündisin Eestis, kuid olen enamuse oma täiskasvanueast viibinud välismaal (alates Taanist kuni Hawaiini välja). Elanud mitmel kontinendil ja oman bakalaureuse ja magistrikaadi antropoloogias. Ma olen ka teinud kaks dokumentaalfilmi, nii nagu ka kirjutanud mitmeid e-raamatuid ja juhtinud oma 12 kuulist online koolitust juba mitu aastat.

berenice wantra-001Tõin Eestisse mitmeid tervendustehnikaid aastast 2007 kuni tänase päevani ja juhtisin oma tervendus-stuudiot, kus alustasime ka avatud tantrakursustega aastal 2009. Olen bloginud aastast 2003, kuid praegune blogi on toimimas aastast 2013. Seal olen jaganud oma mõistklusi oma maailma seiklustelt.

Praeguseks olen välja töötanud oma veemooduli nimega Wantra, mida pakun St Regise ja Four Seasons hotellides siin Mehhikos, kus mul on nüüd ka ametlikult registreeritud minu firma tütarfirma. Järgmisena on sihikul antud teenuseid pakkuda ka USAs ja Hawaiil.
Minu oma firma Eestis saab sel suvel 10. aastaseks. Teisel aastal oli mu firma käive 1 miljon krooni.

OLYMPUS DIGITAL CAMERANüüdseks elan seal kus mulle meeldib ja seal kellega mulle meeldib. Nüüdseks olen ka leidnud oma unistuste mehe Michaeli, kellega nüüd ka koos tuleviku koolitusi plaanime. Minu elu on paigas ja harmoonias moel mida ma ei oleks osanud ettegi kujutada. See on olnud pikk tee, aga vägev. Iga hetk on seda väärt.

Selle koolituse jooksul jagan väga paljusid oma lugusid ja kilde oma seiklustelt maailmas. Arvan, et olen täiesti kompetentne jagama – kuidas elada külluslikult ja samal ajal elada oma unistust meie endi valitud tingimustel. Ja minu jaoks on see alles algus. Nüüd alles läheb huvitav seiklus lahti!

Südamlike külluslike kallidega -

Crystal Ra Laksmi
Hawaiilt


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>