Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu 8. Kuuga

Millest tuli antud koolituse idee?

Antud koolituse idee tuli sellest, et mul oli mitu Hawaii seikluskoolituse huvilist, kellel polnud piisavalt raha selle jaoks. Seega mõtlesingi kokku panna 8. kuulise kursuse, kus neil on võimalus läbi erinevate tehnikate hakata looma rohkem küllust. Imeline on tunnistada, et see tõesti toimib ja paljud on selle külluse juba ka loonud (lisaväärtusena siis sadadest eurodest kuni 3000 euroni ja rohkem).

Lühidalt võttes – Kas ja kuidas toetada ja suunata inimeste protsesse ja oma elu avardumist rohkemale ja täisväärtuslikumale ning kvaliteetsele elule ja küllusele nii et see saaks toimuda nende oma unistuste elu tingimustel? 

Millel on sellel kursusel peamine fookus?

moneySelle kursuse peamine rõhk on tutvustada erinevaid vaatenurki holistilisele küllusele ja kui sellega teadlikult tegeleda kuidas need erinevad tehnikad saavad aktiveerida sinu erinevad külluse sektorid ja hakata sind teenima, nii et sa saad hakata looma oma unistuste elu sinu tingimustel. 

Oleme praegu keset väga muutusterohket aega ning kui me õpime aja ning energiatega kaasas käima siis hakkab kõik meid toetama ja meid teenima. Lõppeb ära ‘raha teenimine’  kuna meie raha hakkab hoopiski meid teenima.

Programm võib muutuda vastavalt grupi protsessidele ja vajadustele. See programm on näiline võimalik ja soovitatav struktuur.

Koolituse ülesehitus

Uus grupp alustas jaanuarist 2018. Seekord oli kursus jaotatud kahte etappi. Esimene osa on jaanuarist kuni maini ja teine osa septembrist kuni detsembrini. Vahele jääb suvevaheaeg, kus saab siis koolitusel õpitut integreerida ja lisaküllust luua. Eriti tublid saavad ennast premeerida Hawaii seikluskoolitusega novembris, kus saab koolitusel õpitu täiesti praktikasse panna. 

Järgmine lend alustab 1. septembril 2018 ja selle esimene semester kestab kuni detsembrikuuni. Seejärel on väike jõuluvaheaeg ja siis alustame uuesti teise semestriga jaanuaris, mis kestab kuni maikuuni. Juhul kui selle kuu septembrikuu grupp või grupid ei täitu, siis jäävad kõik osalejad ootele kuni 1. jaanuariks on kogunenud kokku uus grupp huvilisi.

Praegu jätkab 1. septembrist üks grupp, kes alustas jaanuaris 2018 ja uued grupid (maksimaalselt saan võtta 3×10 inimest) alustavad 1. septembrist 2018.

Kui sul on palju küsimusi, vaata kohe läbi siinne fail KKK teemadegaKKK

Nende gruppide tasu saab olema 1. septembrist 80 eurot ja esimesel kuul tuleb ka maksta lisaks 60 eurot administratsiooni tasu (kui maksad igakuiseid makseid).

Esimese lennu esimesed neli gruppi said kursusega liituda tutvumishinnaga (35 eurot). See oli ka selleks, et testida kas ja kuidas see antud kursuse formaat toimib. Praeguseks on alustamas oma viimast semestrit viies grupp ja  kõik grupid, kus on ka aktiivsed osalejad on kinnitanud, et selle koolituse formaat toimib.

Kursust on võimalik läbida aktiivse või passiivse osalejana. Loe selle kohta lisa siit: Aktiivse ja passiivse kursuse ülevaade

Selleks, et saada maksimaalseid tulemusi soovitan nii mina kui ka esimese lennu lõpetajad aktiivset gruppi.

Aktiivses grupis saab iga osaleja oma kursuse kuu alguses emailiga materjalid nii video kui ka PDF formaadis. Seejärel on aeg hakata läbi tegema koduseid harjutusi täites oma igakuist tegevuste lehte. Igal kuul on need erinevad. Osad on vaja läbi kirjutada, osad läbi mõtelda, osad ka täiesti reaalselt reaalsuses läbi teha. Neid viimaseid kutsun ma julguse harjutusteks, mis on aidanud väga paljudel liikuda oma hirmudest läbi ja avada uksed oma elus julgusele. Julgusega saab nii mõndagi ette võtta. Kui jõuab kätte kodutööde saatmise tähtaeg, saadavad osalejad mulle oma kodutööd kirjalikult PDFi formaadis ja mitte rohkem kui 5 lk osaleja peale. Kui kodutöö saabub kokkulepitud ajaks, siis vaatan selle läbi ja lisan sellele ka oma kommentaare. Kui see hilineb, siis loen läbi aga kommentaare ei jaga.

Kogu kursus on ülesse ehitatud minu poolt ülesse ehitatud Külluse Ratta metoodikal, mille ma lõin 2005.aastal ja mida olen aastate jooksul kõvasti täiendanud. Esimeste kuude fookuses ongi täpselt see – käime läbi seksuaalsuse, suhted, tervise, eluülesande ja külluse sektorid.

Iga kuu lõpus toimub lisaks veel ka live online sotsiaalne kogunemine koos grupi ja minuga. Seal annan ülevaate kodutööde põhiteemadest ja sõlmkohtadest. Jääb ka aega esitada lisaküsimusi uue kuu kohta või siis täpsustada vana kuu materjali. Lisaks on ka igakuiselt võimalik saada vastused oma küsimustele eraldi igakuiselt toimivas suletud FB grupis. Samuti saab kursuse poole aja pealt hakata promoma ka kursuse jooksul tekkivaid uusi ettevõtlusprojekte või ärisid grupi siseselt.

 Millise kursusega on tegu?

Edaspidi on pakkumisel kaks versiooni:

a) Aktiivne grupp

b) Passiivne grupp

Aktiivne osalus tähendab seda, et osaleja on aktiivne nii protsessi läbitöötlemisel läbi oma praktiliste kodutööde kui ka oma kommentaaride seedimisel, mis minult tulevad, kui ka FB kursuse grupis osalemisega nii nagu ka live kohtumistel osalemisega.  

Aktiivsetesse gruppidesse kogutakse inimesi senikaua kuni on kogunenud kokku vähemalt 4. grupi osalejad – miinimum 10 osalejat grupis. Siis alustatakse kogu uut aktiivset gruppi korraga. Senikaua kuni need grupid täis ei ole, toimub kogunemine ja gruppide eeltöö materjalidega kaudselt näiteks praeguses KSUE avatud FB grupis, kuhu on koondatud ka kogu kursuse eelsoojenduse materjalid. 

Sellest hetkest kui kõik passiivse grupi materjalid on valmis ja ülesse pandud, on seda võimalik osta ühekorraga või kuu maksete kaupa ja seal minu aktiivset osalust ei ole, mistõttu see on saadaval kogu aeg – 7 päeva nädalas ja 24 tundi korraga, iga nädal ja kuu. Kuna minu aktiivset osalust seal ei ole, siis annab see versioon palju iseseisvat võimalust asju läbi käia endale sobivas tempos ja ajal, aga samas on ka katsumusterohkem ise kogu aeg rajal püsida ja see nõuab väga teadlikku enesedistsipliini.

Tegu on kursusega, kus kõik aktiivse grupi osalejad kirjutavad alla koostöölepingule ja pühenduvad sellele koolitusele 8 kuud järjest. Katkestamine ei ole võimalik. 

gold

Vaata kõiki kursust tutvustavaid online esitlusi siitvideod

Raha tagasi garantii

Sellel kursusel ei ole raha tagasi garantiid. Sa ostad selle täielikul isiklikul vastutusel pole vahet kas on tegu aktiivse või passiivse kursusega.

Minu eelmise kursuse osalejad on tõestanud, kui see materjal töösse panna, siis see toimib 100%. Seega mina olen sinusse panustanud, nüüd on sinu kord endaga tööd teha ja endasse panustada, et sellest kahesuunaline liiklus teha.

See kursus pole imetablett, see kursus on võimalus ja kingitus sulle endaga rohkem tööd teha ja teha seda teadlikult, selleks, et oma elu muuta sinule sobivas suunas. 

Siin on KSUE koolituse kuude ülevaade, vaata siit: 

Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu Üldine kava 

Koolitusel vaatame siis täpsemalt järgnevaid teemasid: 

– Minu külluse definitsioon
– Keha, meele ja vaimu tähtsus loomisel
– Sisemise perekonna roll külluse loomisel (sisemine mees, naine ja laps)
– Külluse loomise universaalne valem
– Uue ajastu külluse valemid
– Sinu aju funktsioneerimine ja ümberkodeerimine
– Rahamagnetite lahtiseletused ja praktikad
– Külluse ratta tutvustus teemade kaupa – suhted, seksuaalsus, tervis, elu missioon ja küllus
– Kuidas küllust aktiveerida läbi seksuaalsuse
– Sinu külluse blokid
– Oma elu planeerimine ja aja teadlik kasutamine
– Huna külluse tehnikad (Huna on Hawaii tervendusmeetod)
– Delfiiniteraapia ja kuidas delfiinid saavad sind aidata
– Hawaii ja kuldenergiatega tutvumine
– Sõnumid veelt ja neljalt elemendilt
– Julguse aktiveerimine läbi erinevate harjutuste
– Vanade programmide tühistamised
– Energeetilised nipid kuidas küllust käivitada
– Igapäevased soovituslikud rituaalid
– Kuidas lugeda energeetilise sõnumeid ja märke
– Mis asi on maagia ja kuidas läbi maagia tõmmata oma ellu küllust
– Kuidas füüsilisse reaalsusesse oma mõtteid realiseerida
– Kursusele võivad lisanduda teemad, mis on vastavale grupile aktuaalsed ja neid otsustan ma jooksvalt

Kõik ülekanded toimuvad nüüdsest Hawaiilt ja siit kanduvad ka üle kuldenergiad. Nende iseloomust kuuled rohkem energiate koolituse ajal.

rahamagnetid 1-8 ametlik pakkumineNB! Rahamagnetid tuleb soetada eraldi. 1-8 rahamagnetite hind on praegu KSUE kursusel osalejatele 30 eurot. Tee oma makse ja maksekorraldus saada 

rahamagnetid@gmail.com ja koopia saada kylluseseikluskoolitus@gmail.com

Enne koolitusega liitumist

Enne koolitusega liitumist, tuleb vastata ka Crystal Ra poolt loodud intervjuu küsimustele, mis selgitab välja, kas sul on hea sobivus antud kursusele.

Mis juhtus eelnevate kursuste ajal oli see, et paljud hüppasid hurraaga pardale, aga kui oli vaja ka kodutöösid ära teha ja neid oli päris palju, siis löödi põnnama ja lahkuti kursuselt. Kuna sellel kursusel aga saab iga osaleja omale ka uue koostööpartneri, siis on väga oluline, et keegi selle kursuse ajal ei katkestaks oma protsessi, kuna see mõjutab siis kogu grupi dünaamikat.

Samuti oli paljudel ootus, et ma olen nende jaoks privaatselt olemas 24 tundi selle kursuse jooksul ja chatin nendega ohtralt FBs. Kui see oleks tõsi, peaks selle kursuse tasu olema vähemalt 1000 eurot kuu. Kuna see seda aga ei ole, on kursusel väga täpsed kokkulepped kuidas meie omavaheline suhtlus käib ja kuna kursusel on ka sellele vastavalt oma hind, siis on tore sellest ka kinni pidada.

Kui sa oled saanud jaatava vastuse minult peale ankeedi täitmist, siis siin on järgmised tegutsemisjuhised:

Enne koolitusega liitmist tuleks ära maksta ka administratsiooni tasu, mis on 60 eurot  ja esimese kuu makse mis on 80 eurot Oü New Flow arvele EE552200221039028272. Maksekinnitus saata emailile. Enne koolitust oleks ka tore kirjutada alla koostöölepingule, mis saadetakse emailiga. 

Koolitusega liitumiseks saada oma esimese makse koopia ja email kylluseseikluskoolitus@gmail.com

crystalcaptainKui soovid alustada ja muuta oma reaalsust ja saada oma reaalsuse kapteniks, siis siin on sinu võimalus.

Igal kuul valin ka tõusva tähe tunnustava tiitli, kes saab ka ühe lisakingituse minu käest.

VIimastel kuudel olen kokku kogunud kahe kuu tõusvad tähed ja teinud neile eraldi google hangouti neid huvitavatel teemadel. See on alati väga võimas ja vägev, kuna seal on inimesed, kes on ka kursuse kõige tublimad.

Koolitusega soovin liita vaid täiesti pühendunud ja distsiplineeritud osalejaid, kes on ka orienteeritud tulemustele ja kindlasti ei katkestaks. 

juhtimine uuesEsimeste gruppide tulemused

Mitu inimest on oma ellu leidnud uued partnerid. Päris mitu on ülesse leidnud uued hobid. Mitmed on alustanud uusi äriprojekte. Üks osaleja, kes on olnud eluaaeg palgatöö peal, ostis omale firma ja on nüüd õnnelik uue firma omanik. Üks osaleja on praegu kolimas oma korterist imelisse uude majja. Kõik on võimendanud suuremal või vähemal määral oma külluse sissevoolu. Paljud rahamagneti ostjad on võitnud korduvalt loteriiga, üks sai kingituseks täiesti tutika uue auto.

Paljud on muutnud oma harjumusi ja mõtteid ning uskumisi, mistõttu on ka nende elu kohe muutunud. Paljude meespartnerid on samuti hakanud muutuma, ilma, et sellest kursusest midagi teaks (alateadvuse kopeerimise teema). Enamus on elurõõmsamad, aktiivsemad, julgemad. Keegi kes enne ei tundnud energiaid – on nüüd juba täiesti surisemas. Intuitsioon on tugevnenud ja palju uusi mõtteid ja ideid on voolama hakanud, osad on ka need kohe ellu viinud oma eluülesannet aktiveerides ja tehes seda mis meeldib.

hawaii mapPeale esimese grupi käivitamist olid juba mitu osalejat võimelised looma suuremaid lisasissetulekuid ootama-tutest ja uutest sissetuleku allikatest (alates sadadest eurodest kuni 3000 euroni kuus ja rohkem) ning muutma oma harjumusi ja läbi selle ka oma reaalsust. Üks osaleja pani püsti oma uue äri vaid esimese kuu jooksul, sai koheselt 10 püsiklienti ning lisaks tekitas võimalusi hakata rohkem tegelema oma hobidega ja ka nende eest tasu saama. Terve grupp on väga palju rohkem elurõõmsam ja loomingulisem ning muutunud paremuse poole. Teises grupis on ka juba palju tublisid saavutajaid ning ka uusi alguseid ja rohkem küllust. Paar osalejat esimesest grupist liitusid ka Hawaii seikluskoolitusega vaid pool aastat peale koolituse algust.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAMida olen mina selle esimese KSUE lennuga õppinud?

1. Ületasin oma tehnilised takistused. Ma ei ole mõningate tehnliste teemadega väga sõber ja olin aastaid ennast kõrvale hoidnud ka webinaride tegemisest just seepärast. Ühel hetkel võtsin kätte ja uurisin mis oleks väga hea ja lahe alguse võimalus minu jaoks. Peale mitmeid nädalaid uurimist selgus, et selleks võiks olla google hangout. See võttis päris mitmeid kuid aru saada kuidas see kõik kõige paremini toimib nii, et iga lindistus oleks lindistatud otse ja kergelt ning parima kvaliteediga. Nüüdseks on see juhtunud. Ja see protsess on jätkuv.

Seega ma pistsin rinda nende tehniliste teemadega ja olen saanud palju pädevamaks ja targemaks sellel alal.

2. Ma saan teha seda, mida mulle meeldib teha ja mis on minu eluülesanne 100% ja saan selle eest ka palka samal ajal kui ma elan oma unistust siin Hawaii saarel. See on uskumatu, et see sellisel kujul on võimalik. See andis mulle nendeks kuudeks sügava rahu ka finantsiliselt ja oma igapäeva muude teemadega tegelemiseks. Ma olen väga õnnelik. Ja minu soov on, et ka teised leiaks selle oma asja ülesse ja oma koha ning omad inimesed. Sest see on tõeline selle planeedi võimalik õnn.

3. Ma õppisin täielikult ära kuidas oma aega planeerida ja kuidas see muudab mu elukvaliteeti täielikult. 

Olen sellega palju katsetanud nii tegevusnimekirjade jälgimisest kuni ka prioriteetide sektoritega toimetamiseni välja. See on ka jätkuv ja pidev protsess ja avastan järjest enam erinevaid võimalusi kuidas omaenda efektiivsust tõsta.

4. Õppisin ka kuidas oma vanadest harjumustest lahti ütelda ja panna oma elu tööle minu tingimustel ja nii et ma ka ise sellest kasvan ja paranen. Nüüdseks on mul iganädalaselt treeningkavas vähemalt 4-5 trennipäeva millesse kuuluvad nii õhukangad, ratas, vabasukeldumine, snorgeldamine ja muud tegevused kui ka oma uue raamatu käsikirja lõpetamine ja uute sotsiaalsete kohtade otsimine ja leidmine. Olen kursuse ajal päris kõvasti igasugu muskleid juurde kasvatanud ja lisaks ka kaalu langetanud. Sellest on kõvasti kasvanud ka minu enesetunne ja olen ka palju enesekindlam.

5. Käisin nende kursuste ajal ka läbi palju mõõnasid, kuna osad grupid või inimesed olid väga rasked ja ei saanud aru mida ja kuidas ma neile oma tarkusi jagada soovin. See õpetas mind veelgi mida ja kas veelgi paremini teha ja lõppkokkuvõttes õppisime ja saime sellest kõik kasu. Selle kursuse kvaliteet tõusis seetõttu väga palju.

6. Minu arusaam kas ja kuidas ma saaksin veelgi kergemalt luua oma unistuste elu on mulle tulnud kätte läbi minu intuitsiooni ja juhenduste, mis on selle kursuse ajal kordi tõusnud ja mida nüüd ka rohkem kuulan.

7. Ma olen kaasa elanud üle juba pea 50-ne inimese uuele kasvule, edule ja saavutustele, mis teeb mind nii rõõmsaks. 

8. Olen kasvatanud uut baasi ka selleks, et tulevikuks oleks palju rohkem huvilisi ka minu Hawaii seikluskoolitusega liitumiseks.

9. Minu enda ellu hakkas küllust juurde voolama igal tasandil palju rohkem ja jätkusuutlikumalt kui kunagi varem. 

Oli väga tore märgata kui holistiline küllus on ja kuidas seda jätkuvalt liikumises hoida.

10. Selle kursuse esimese lennu ajal abiellusin ka oma uue partneri Michaeliga siin Hawaiil, keda tunnen juba 2,5 aastat. 

See on mulle endale ka suur verstapost ja edasiminek suhete vallas kus mu tavaline olukord oli kaks kuni kolm südame purunemist aastas. Ma otsisin oma uut partnerit tervest maailmast ja leidsin ta alles siis kui olin otsimise lõpetanud. Nüüd on meil ülesse ehitatud tugev ja teadlik suhe, mille sarnast mul pole kunagi varem olnud. Olen tõeliselt õnnelik, armastatud ja hoitud. Soovin sellist kogemust kõigile siinsel planeedil. Peale kõige muu teeme me ka koos tööd ja meie suve kogemused Eestis 2018 olid tõeliselt vägevad.

11. Kursuse lõpupoole kinkis Michael mulle ka täiesti tuttuue auto. Jällegi külluse avardumise näide kas ja mis võib juhtuda kui see täielikult ette võtta igal tasandil. Küllus ei ole ainult raha – see on suhe, see on armastus, see võib olla uus auto ja seiklused su unistuste maale.

Põhjuseid on muidugi veelgi rohkem, aga tõin välja peamised.

Imelise kohtumiseni ja külluse avardumist kõigile!

****

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKui sa võibolla küsid, et kes ma selline olen, et võin väita et mul on midagi antud teema kohta jagada?

Ma sündisin üsna tavalises keskklassi perekonnas Eestis. Meil oli kõik eluks vajalik olemas. Aga ma kasvasin ülesse üsnagi puuduse teadvuses. Selle teadlik teadvustamine jõudis mulle kohale aastal 2005 kui tegin iseendaga kokkuleppe, et ma nüüdsest teen vaid seda mis mulle meeldib.

Sündisin Eestis, kuid olen enamuse oma täiskasvanueast viibinud välismaal (alates Taanist kuni Hawaiini välja). Elanud mitmel kontinendil ja oman bakalaureuse ja magistrikaadi antropoloogias. Ma olen ka teinud kaks dokumentaalfilmi, nii nagu ka kirjutanud mitmeid e-raamatuid ja juhtinud oma online koolitus juba 5 aastat.

berenice wantra-001Tõin Eestisse mitmeid tervendustehnikaid aastast 2007 kuni tänase päevani ja juhtisin oma tervendus-stuudiot, kus alustasime ka avatud tantrakursustega aastal 2009. Olen bloginud aastast 2003, kuid praegune blogi on toimimas aastast 2013. Seal olen jaganud oma mõistklusi oma maailma seiklustelt.

Praeguseks olen välja töötanud oma veemooduli nimega Wantra, mida pakun St Regise ja Four Seasons hotellides siin Mehhikos, kus mul on nüüd ka ametlikult registreeritud minu firma tütarfirma. Järgmisena on sihikul antud teenuseid pakkuda ka USAs ja Hawaiil.
Minu oma firma Eestis sai sel suvel 11. aastaseks. 2008. aastal oli mu firma käive 1 miljon krooni.

IMG_6682Nüüdseks elan seal kus mulle meeldib ja seal kellega mulle meeldib. Nüüdseks olen ka leidnud oma unistuste mehe Michaeli, kellega abiellusin siin Hawaiil ja kellega nüüd ka koos jätkame ka koostööd ja loomist igal tasandil. Minu elu on paigas ja harmoonias moel mida ma ei oleks osanud ettegi kujutada. See on olnud pikk tee, aga vägev. Iga hetk on seda väärt.

Selle koolituse jooksul jagan väga paljusid oma lugusid ja kilde oma seiklustelt maailmas. Arvan, et olen täiesti kompetentne jagama – kuidas elada külluslikult ja samal ajal elada oma unistust meie endi valitud tingimustel. Ja minu jaoks on see alles algus. Nüüd alles läheb huvitav seiklus lahti!

Südamlike külluslike kallidega –

Crystal Ra Laksmi-Ditton
Hawaiilt


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *