Select Page

Hirmude Vabastamisest Kuninglikule Külluse Troonile – ühepäevane kursus Tartus

freedom stretchViimaste kuude jooksul olen tegelenud päris paljude inimestega digitaalses virtuaalmaailmas ja oma tähelepanekutest paningi kokku selle koolituse teema, kuna see tundub olema väga aktuaalne. 

Koolitus toimub 18ndal juunil Tartu Joogakeskuses Kastani tn 38.

Mul on imeliselt hea meel olla taas kord Eestimaal ja tulla ka mitmeid kordi Tartusse 13ndal  juunil ja 18. juunil). Tartu vaimuga suheldes tuli selline  koolituse vajaduse info nagu siit lugeda saad. Nagu uue ajastu loojale kohane – mina kuuletusin ja panin kõik konteinerisse kokku, et oleks võimalik täielikult jagada seda, mida universum on minuga väga külluslikult loonud ja jaganud viimase 8 kuu jooksul.

Mis on selle koolituse peamine essents? Selleks on kuidas ennast täielikult sisse lülitada ja seda igal tasandil! Enamus inimesi on siinses kehas ja kehastuses kohal vaid veerandikuna või poolenisti. Kas ja kuidas saame oma elus toimetada, et ennast täielikult sisse lülitada? Ma toon siin kaks erinevat suuremat võtit selleni teel – hirmudest vabastamise ja seejärel kuninganna ja kuninga teadlikkuse aktiveerimine. 😉 Koolitus tuleb mahlaselt interaktiivne ja põnev;) Minu ainus päevane koolitus sellel moel Eestis seekord ja sel aastal!!

Päevakava: 

10 – 13 Hirmudest Vabastamise Kursus

– Mis on hirmud?
– Kus on hirmude juured?
– Millega on hirmud seotud?
– Kuidas on 4 elementi hirmudega seotud?
– Hirmu seos ajuga ja alateadvusega?
– Kõige olulisema hirmu vabastamise tulemused?
– Kuidas on seotud hirm ja küllus?
– Hirmud uues ajas?
– Kuidas seljatada hakkamasaamise hirm?
– Hirmude seos sisemise perekonnaga
– Hirmude vabastamine läbi erinevate tehnikate
– Julguse aktiveerimine
– Mida teeb julgus sinu keha, vaimu ja meelega?
– Mida teeb julgus su küllusega?
– Praktilised individuaalsed, paaris- ja grupiharjutused
– Hirm ja füüsiline keha
– Lõpus hirmust vabastamise grupi meditatsioon

13 – 14 lõuna (ei ole hinnas) võta kaasa oma lõuna või mine sel ajal välja sööma

treasure box14 – 17 Külluse Kuninganna ja Kuninga aktiveerimine, Külluse blokkide eemaldamine ja oma uue unistuste elu aktiveerimine sinu tingimustel 

– Suhte ja külluse seos

– Vaesus versus Küllus

– Armastuse ja raha teenimise blokid

– Sisemise perekonna seos sinu välise maailma ja eduga

– Sisemise kuninga ja kuningannaga tutvumine

– Külluse blokkide kaardistuse test

– Oma sisemise külluse kuningriigi avamine

– Holistilise külluse tähtsus uue ajastu loomisel

– Oma unistuste elu aktiveerimine sinu tingimustel

– Kuninganna ja kuningaks olemise praktilised harjutused nii individuaalselt, paaris kui ka grupis ja ka kodutööd

– Näiteid kuidas need praktikad toimivad Crystal Ra ja tema online koolitustel osalevate klientide peal

17 – 17.30 kokkuvõte 

18.00 Lõpukalli

***

Kes olen mina, et neil teemadel rääkida?
Olen maailmarändur ja olen reisinud 30 maale ja elanud väga mitmetes maades päris pikalt, samuti nii koolis käinud välismaa ülikoolides kui ka töötanud väga mitmetes erinevates kultuurides. Olen veetnud pea 15 aastat oma elust välismaal. Ma olen seal rinda pistnud uue kultuuri kohtumise hirmudega, nii nagu ka suuremalt hakkamasaamise hirmudega jne. Kõige suurema teadlikkuse ja kogemustepagasi hirmude kohta on mulle andnud töötamine veehirmudega inimestega. See kui nad sellest lõpuks läbi tulevad ja mis nende elust on saanud on minu jaoks kõige inspireerivam kogemus.
Kuninganna ja kuninga teema on mind kõnetanud juba aastaid – alates sellest hetkest kui hakkasin tegelema oma sisemise perekonna ja sisemise mehega ning kui see tõi mu ellu mu välise kuninga, sain aru, et see pole ainult mäng väljamõeldud sõpradega. Küllus on minu jaoks olnud väga põnev teema pisikesest peale. Olen teinud läbi väga palju koolitusi sellel teemal nagu ka ise selleteemalisi koolitusi läbi viinud. Minu kõige suurem kingitus, mida inimestega jagan on see – leidke mis teile naudingut pakub ja hakake seda tegema nii palju kui võimalik;) Ja siis ongi kõik korras. Väiksed lisanüansid on, aga neist kuuled sündmustel;)

***

Peale kursust saad ka kaasa väikesed kodutööd, nii et saad teooria rohkem praktikasse panna. Peale seda kursust on sul kindlasti rõõmsam meel, naeratus näol, energiad aktiveeritud, hirmudest kergem ja külluslikult entusiastlik olemine. Sinu teadvus võib selle koolituse ajal avarduda ja vastu võtta sinu uue loomise juhtnööre. Ole siis tegus ja pane kõik tööriistad peale koolitust töösse ja kasuta neid iseenda huvides ära. Sinu teadvustatuse tasand võib ka tõusta, kuna kursusel on kõik osalejad ‘kristallenergia konteineris’ ja vastavalt sinu vastuvõtu energiate võimele saad täpselt nii palju kui julged vastu võtta!

kyllusekuningannaKursuse tasu

Maksa oma ettemaksu 25 eurot Oü New Flow arvele, et kinnitada oma koht. Oü New Flow arve  EE552200221039028272. Märkida ära osaleja nimi ja koolituse nimi.  Kursuse täismaksumus on 50 eurot ja teise osa võid maksta sularahas kohapeal.

Kursuse koht

Koolitus toimub Tartu Joogakeskuse hubastes ruumides,  Kastani 38. Sündmus algab kell 10, keskel on 1 tund lõunapausi (lõuna ei sisaldu hinnas). Sündmus lõppeb kell 17.30 – 18.00.

Võta kaasa oma veepudel ning samuti oma joogamatt, väike padi ja ka väike pleed. Teeme päris mitmeid meditatsioone, kus on vaja sügavat lõdvestumist. Kui sa ei lähe lõunat sööma välja, võta kaasa oma lõuna ja kui on midagi, mida soovid teistega kursusel jagada ühisele väiksele snäki lauale, siis tee ka seda. Võta kaasa ka oma märkmik ja pastakas.

kuninganna ja hirmu kursusRegistreerumine

Lisainfo ja eelregistreerimine kuni 15nda juunini crystalexpansion@gmail.com aadressile või saada sõnum või helista +372 55924831

Kuhu parkida oma auto?

Parkida on kõige parem Pauluse kiriku kõrval asuvas tasuta linna parklas (2 tundi tasuta parkimist tööpäevadel kell 8.00-18.00, muul ajal vaba parkimine). Lisaks võib parkida ka vabade kohtade olemasolul Kastani ja Vanemuise tänaval (alates 1. juuni 2016 tasuline ala tööpäevadel kell 8.00-18.00) või pisut kaugemates parklates Filosoofi tänaval või endise Kauburi kaubamaja kõrval. Ruumi puudumisel palume mitte parkida Kastani 38 hoovis!

Millise bussiga saan joogakeskuse juurde?

Lähim bussipeatus on Pauluse, sinna sõidavad bussid nr 1, 3, 5, 7, 11, 18.

Imelise kohtumiseni,

Crystal Ra

OLYMPUS DIGITAL CAMERATervitustega Mehhiko läänekaldalt!

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This