Crystal Ra Laksmi kodulehe tutvustus

1. Kus sa oled?

Tere tulemast Crystal Ra Laksmi isiklikule kodulehele!

Pakun erinevaid tooteid, teenuseid ja koolitusi ning seikluseid globaalselt, mille keskmes on läbi transformeerivate keha-meele ja vaimu tehnikate anda inimestele võimalus luua iseendale uus jätkusuutlik reaalsus, sealhulgas koos harmoonia, tasakaalu ja holistilise küllusega.

Sul on võimalus osta endale online koolituse materjal, mille nimi on Kiirtee Iseendasse Seiklus või siis Külluse Seikluskoolitus Unistuste Ellu. Kui sa soovid seda materjali soetada koos minu personaalse juhendamisega, võta minuga personaalselt ühendust.

2. Mida sa siin teha saad?

* Saad siin lugeda blogipostitusi, kus on palju inspiratsiooni ja ideid ning näpunäiteid kuidas iseendaga ja maailmaga paremaks sõbraks saada. Jagan oma kogemusi ja mõtteid, kogu maailmast. Olen kõike seda praktiseerinud viimased 15 aastat, ning kui see on toiminud minu elus, siis üsna tõenäoliselt teeb seda ka sinu elus kui seda vastavalt oma tingimustele ümber kohandad ja järele proovid.

* Saad minna Crystal Ra Laksmi Facebooki isiklikule kui ka Fännilehele ja ennast kurssi viia kus parajasti sündmused ja toimetamine aset leiab

* Facebookis asub ka Rahamagnetite klubi (see on rahamangeti toote ostnud liikmetele).

* Saad osta tooteid ja teenuseid, nii online kui offline, mis võivad rikastada sinu tööriistakasti iseenda harmoonilise ja jätkusuutliku elu loomisel.

* Täiendamisel on minu isiklik vee tervendusmeetod Wantra ja kõigil huvilistel on võimalus ka osaleda nendel kursustel ja samas ka ennast õpetajaks koolitada.

Võin sulle korraldada eraviisilise koolituse või koolitusseikluse iseendale või oma sõpradele, töökollektiivile või sugulastele kus iganes maailmas koos minuga kui su seiklusjuhiga. Minu lemmikkohad – Hawaii, Big Island, Mehhiko, Puerto Vallarta, Eesti, Norra jne.

Ajapikku lisanduvad veel mõned tehnilised abilisad, mis teevad sinu kogemuse siinsel lehel veelgi värviküllasemaks ja põnevamaks.

3. Kuidas see sulle kasulik on?

Saad terve hulga tööriistu ja vahendeid iseenda  jätkusuutliku harmoonilise elu panustamiseks.

Tegu on viimase aja uudsemaite tervendusmeetoditega (AuratransformatsioonTM, kogemuspõhised tantra-tehnikad, Veeteraapia, Wantra, VenitusTants Vees jpt), mis on kaasajastatud tänapäeva inimeste vajadustega ning energiatega. Vajalik on holistiline keha-meele-vaimu lähenemine, mida ohtralt pakun.

Siinse blogi kannetest saad pidevalt inspiratsiooni minu erinevatest lugudest ja seiklustest ning ka näpunäiteid kuidas midagi kergemini oma elus luua.

Kuna viibin enamus aja välismaal, läheb Eestiga töö enamasti online põhiseks. Kui peaksin plaanima Eesti külastust, saad sellest teada siit kodulehelt viimastest uudistest ja kalendrist.

See on sulle kasulik, kuna läbi selle programmi hakkad elama oma elu nii nagu sina seda valid ja külluslikult igal tasandil, nii, et ei pea enam muretsema kas ots otsaga kokku tuled. Läbi teadliku küllusliku elu lood uut väärtust nii iseendale kui ka maailmale ning saad olla inspiratsiooniks ka teistele sinu ümber ning hakkad elama oma elu julgusest ja avardumisest lähtuvalt!

messagesKui sul on küsimusi, siis vaata üle vastav lehekülg siit: 

Kui soovid minuga otseühendust saada, siis kasuta seda lehekülge siin!

Mõnusat lugemist ja kulgemist kuni meeldiva kohtumiseni ja koos seiklemiseni.