Crystali Suvekalender – 2015

--wantra

Liitumine KIS online koolitusega jooksvalt terve Crystali Eestis oleku ajal. Loe lisa siit:

August

5 August Tallinna privaatseansid

6 August Pärnu (privaatseansid)

7 August Kuressaare (privaatseansid)

10 ja 11 August Kursus Access Barsi Kursus  Tallinnas

10 August eraseansid Tallinnas (paar aega veel on)

13 August eraseansid Tartus (paar aega veel on)

14 august eraseansid Tallinnas

17 august eraseansid Tallinnas

18 August Tallinnas, Blissi Majas kl 19 – 21 sündmus:

‘Uue ajastu suhted ja külluse taaskäivituse abielu’  Loe selle kohta lisa siit: 

==mekaidipromo22 ka 23 August  Ajuveerda Massaaz, Tantra Yoga, Wantra lõdvestuskursus Koostöös Kaidi Kirsiga lisainfo siit: Sukeldumine Endasse 

24 august ‘Saa Sõbraks Veega’ loeng – Kalev Spa nõupidamisteruum kell 19 – 22

27 ja 31 august päevased eraseansid Tallinnas

Augustikuu jooksul võimalikud vee grupi tunnid: Viljandis,Tartus, Pärnus ja Tallinnas.

=MwantrahandsupSeptembris 

Saa sõbraks Veega regulaarsed tunnid Kalev Spas neile, kes kardavad vett, ei oska ujuda või on uppumiskogemusega või ei saa oma pead vee alla panna (vajalik oma mask ja toru) või soovivad lõdvestuda või siis tervendada ka oma tasakaalust väljas keha. Kuu aja jooksul garanteeritud muutused julge veega sõbraks olemise suunas! Vajalik pühendunud grupp 12 inimesega! Lisadetailid tulekul! Praegu on aeg pandud iga pühapäeva õhtuks kella 19 – 21. Vajalik eelregistreerimine ja ka pühendunud osalemine terve septembrikuu jooksul. 

Crystal Ra võtab vastu erakliente terve siinoleku ajal. Populaarseim on praegu kaardistamise seanss nii nagu ka Auratransformatsioon, mis on üks kõige võimsamaid uue ajastu tehnikaid, mis aitab sul kohaneda uue ajastu energiatega ja uues ajastus voolata vastu punnimise asemel.

Kui vormub Hawaii grupp (vähemalt 10 osalejat novembriks) toimuvad Hawaii grupi veetunnid vähemalt korra nädalas seni kuni Crystal on Eestis.

crystal dolphinsmileLisainfot koolituste ja eraseansside kohta saad otse Crystalilt crystalexpansion @ gmail.com aadressilt või siit lingilt: 

Kui sooviksid kutsuda Crystalit oma piirkonda esinema ja sul on vähemalt 10 osalejat, siis anna teada ja vaatame kuhu seda graafikus paigutada!

Kui sa sooviksid Crystalit aidata nende sündmuste promomisega, siis võta Crystaliga isiklikult ühendust, et saaksime leida parimad koostöökokkulepped siit


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *