Select Page

Crystal Ra ja Michaeli biod

Crystal Ra Bio

Maailmarändur oma olemuselt ja mitmeid võõrkeeli vabalt valdavat Crystal Rad võiks kutsuda ‘külluse antropoloogiks’, kes omab juba viimased kümme aastat oma äri, mis pakub rahvusvahelisi äri- ja enesearengukoolitusi. Koreograafina seob ta kokku inimeste elud, suunates ühenduma keha, meele ja vaimu – iga kliendi elu on muusikalisest fraasist transformeeritud sümfooniaks. Ellujäämise asemel hakkavad nad elu tõeliselt nautima – tehes seda teadlikult, tähenduslikult ja kasumlikult. Originaalsus ja julge pealehakkamine on Crystal Ra edu võtmed.

Oma purjetajast isast inspireerituna on Crystal Ra oma rännakutel külastanud 30 erinevat riiki ja juhtinud paljusid rahvusvahelisi seikluskoolitusi. Läbi füüsiliste seikluste on tema seikluskoolitused inspireerinud osalejaid ühenduma iseenda sügavamate varandustega iseendas (näiteks julgusega purjetada maailma erinevatel ookeanidel), lahustama oma hirmud laavakoobastes mediteerimisega või siis ületama iseennast kaugete mägede otsa ronimisega, avades seeläbi uued uksed uuele tulevikule.

Crystal Ral on bakalaureuse kraad sotsiaalantropoloogias maailma erinevatest tunnustatud ülikoolidest (Oslo, Kaplinn, Tromsö Ülikoolid) ja ka magistrikraad visuaalses antropoloogias, mille ühe osana valmis kaks dokumentaalfilmi. Oma põneva elu jagamist on ta kajastanud erinevates blogiartiklites või siis vabakutselise ajakirjanikuna erinevatest ajalehtedes ja ajakirjades ning muudes meediaväljaannetes.

Wantra on Crystal Ra poolt arendatud veetehnika, mis ühendab endas nii vett kui ka tantrat, mis aitab lahustada oma veehirmu, saada veega sõbraks ning leevendada füüsilisi kehavaevusi.

Crystal Ra on oma maailmarännakutel õppinud palju erinevaid tehnikaid, mida jagades motiveerib ta oma kliente oma elu juhtimine iseenda kätesse võtma. Kohtumine Michaeliga on avanud väga palju uusi võimalusi selleks, et koos luua ja juhtida teisi nende õnnelikuma ja teadlikuma tuleviku suunas.

Michaeli Bio

Juba kaheksa-aastasest peale oli Michael ettevõtja müües oma ema aiasaadusi. Oma ettevõtja-oskuseid lihvis ta väga teadlikult nii, et ühel hetkel oli tema juhtida tervelt viis erinevat firmat. Tema tõeline kirg on müümine ja kinnisvara.

2007. aastal müüs ta aga kõik oma ärid ja kinnisvara maha ning purjetas vastu uutele seiklustele. Nende seikluste hulgas oli Mehhiko lääneranniku avastamine ja hooajati Alaska turisminduses töötamine.

Ühel hetkel viis saatus teda hoopiski lahutuse randa ja 24-aastane abielu jõudis lõpule. Oma transiitajas kohtaski Michael Crystal Rad, mis oli uueks alguseks ja leheküljeks mitmel tasandil tema elus. Aastaid varem oli Michael alustanud oma raamatu kirjutamisega ja novembris 2015 sai raamat ka kaante vahele.

Raamatu materjal ja väga paljud elukogemused on andnud piisavalt inspiratsiooni ja materjali selleks, et hakata kokku panema koosloome projekte koos oma abikaasa Crystal Raga, samuti retriite, sündmuseid ja võimalusi, et mõjutada teiste elusid.

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This