Select Page

Holistilise Kõikvõimsuse Taaskäivituse Retriit

Aloha imelised kaasmaalased!

Sellel kevadel on sul erakordne võimalus minuga ka isiklikult Eestis kohtuda, koostööd teha, Wantra seanssidega vees sulistada, liikuda Uude Energiasse, tasakaalustada või hooldada oma keha, vaimu ja meelt minuga koostöös minu kevadretriidil. Üheks selliseks väga võimsaks võimaluseks on tulla minu retriidile 5- 7 juuni Matsalus Algallikal.  Loe lisa ja TEGUTSE et see minuga koos luua!

Vaata retriidi videokutset siit: 

Retriidi võimalikud teemad: 

Selleks et retriit saaks loodud kõige mõnusamatest ja huvi pakkuvamatest teemadest on igal osalejal anda oma valik teemade valikul. Vaata siit minu teemade pakkumisi.

Huvi korral emaili mulle oma huvinimekirja tähed koos oma eelistustega – 1 märgib kõige väiksemat huvi ja 10 kõige suuremat huvi ja lisa soovi korral ka oma huvid kui neid pole märgitud. Sedasi koosloome sündmuse kus on tõeline kahesuunaline liiklus.

 • a) Uue Aja Energiates Loomise Valemid ja nipid (isegi kui sa pole sündinud kas 1995. aastal või läbi teinud Aura justeerimist või Auratransformatsiooni™) siis Uus Energia mõjutab meid kõiki ja mida aeg edasi – seda rohkem ja rohkem.
 • b) 4 elemendi (tuli,vesi, maa, õhk) tähtsus Uue Aja Loomises ja kuidas seda endas kaardistada, teistes näha ja oma elus ka külluse käivitamiseks kasutada?
 • c) Sisemise Pere (laps, naine, mees) osatähtsus meie suhtes iseendaga ja teistega, oma Kakskivaimu leidmisel
 • d) Eluülesannete leidmise nippe ja tööriistu mida saad ka koheselt töösse panna
 • e) Wantra veeteraapia maagia grupiga kehasoojas vees – seda soovitaksin kõigil valida esmaseks teemaks kuna kui sa pole seda kogenud – sa ei tea kui hea see on!!!
 • f) Merineitsi jooga maa peal hommikuti
 • g) Uue Aja tehnikad Keha, Meele ja Vaimu puhastamiseks, taaskäivitamiseks ja tervenduseks ja tasakaalus hoidmiseks 
 • h) Külluse Ratta tähtsus Uue Aja Elus ja kuidas seda käivitada
 • i) Lühiülevaade seksuaalsuse, suhete, tervise, eluülesande ja holistilise külluse teemadest
 • j) Uue Aja Tantra – milline on tantra neile kelledel on vaid 3 või 1 chakra?
 • k) Avatud Uue Aja Suhted
 • l) Kui su elus on UUS ALGUS kuidas see kõige kiiremini saada toimima Iseenda tingimustel?
 • m) Loomine indigo, kristall ja kuldenergiates
 • n) Mida peale hakata teemantenergiatega? 
 • o) Mees- ja naisenergiate tervendamisest, tasakaalustamisest ja taaskäivitusest
 • p) Hawaii seiklusretriidi videod ja lood ning kuidas seda unistust kiiresti realiseerida? 
 • r) Vee hirmu ja teiste hirmude ületamine ja läbimine
 • s) Kuldsete terviklike harjumuste sisseviimine
 • t) Sinu soovitatud teema või teemad 

Retriidi tasu

Retriidi osalustasu on 300 eurot inimese pealt. See sisaldab nii programmi, tervislikku menüüd kui ka majutus jagatud tubades ja ühte saunaõhtut.

Selleks et retriit toimuks, peaks olema registreerinud vähemalt 15 inimest koos oma ettemaksu laekumistega (150 eurot) hiljemalt 4. aprilliks. Kui seda pole juhtunud siis sündmust ei toimu ja kes on eelnevalt maksnud, nende raha makstakse tagasi.

Juhul kui on soovi – on võimalus ettemaks maksta kahes osas veebruaris 75 eurot ja märtsis 75 eurot. Järgnevad maksed tuleksid siis samas summas aprillis ja mais nii et hiljemalt 1. juuniks  on kogusumma retriidi eest laekunud (300 eurot) kui pole kokku lepitud teisiti. Kui sa soovid saada varajase registreerija erihinda siis see on töös veel kuni 31. jaanuarini ja selle hind on 275 eurot kui makstakse kogu osalussumma korraga. 

Osalussummad saad maksta Oü New Flow ettemaksude arvele EE442200221062707625 märkega Matsalu Retriit. Kui sa soovid oma firmale arvet, siis anna teada ja saame selle eelnevalt ära teha.

Retriidi juht Crystal Ra Laksmi Ditton

(Norra, Mehhiko, Havai, San Diego, Eesti)

Crystal Ra täielikku elulugu saad lugeda siit:

Aloha tervitusi kõigile!

Olen Crystal Ra Laksmi-Ditton – maailmarändur kes on julgenud kohtuda tundmatusega nii siin kui sealpool ookeane, mägede tippudes, orgudes, erinevates maades, kontinentidel ja ka inimestes. Need seiklused on õpetanud mõistma elu holistilist küllust ja Uue Aja Energiate toimemehhanisme nii nagu otseteid oma sügava südame avardumise ja olemuseni, mis näitab teed sisemiste peidetud aarete – meie talentideni. Neid aktiveerides saame hakata manifesteerima oma Sisemisi Muinasjutte oma Unistuste Reaalsuseks iseendi tingimustel. See on minu ülesanne aidata neil kes on valmis iseenda Holistilist Küllust aktiveerima teha esimesed sammud sellel teel. Ja ma tean et need kes hakkavad ka neid nippe kasutama – hakkavad oma elu koheselt ka muutma! Olgem valmis imeliseks uueks seikluseks imeliste üllatustega! 

Paljud on jaganud et minuga koos olemine ja koos loomine on neid väga võimsalt aktiveerinud nägema ja mõistma elu teistmoodi ning aidanud neil endaga parema kontakti saada. Kui sa oled ka juba Uues Energias, siis see võimendub veelgi kuna käin ja toimetan regulaarselt ka Havail ja seetõttu on mu energiad alati väga võimsalt kaasaajastatud selle planeedi ühe kõrgema väeenergia keskusega. Ma olen läbinägelik ja armastan läbipaistvust kõigis inimestes. Elamine oma tõe ja südamega koostöös on suur katsumus aga aitab luua elu ja elukvaliteedi mis tekitab võimalusi ennast ja oma elu igal tasandil realiseerida ja seda ka teistes käivitada ja meelde tuletada.

Mul on imeline au olla sinu teejuhiks sellel imelisel nädalavahetuse retriidil mida me koos loome!

Aloha kallistusteni,

Crystal Ra <3

 

Ole kursis meie tegemistega ja uudistega!

Liitu meie e-mail listiga, et hoida ennast kursis meie tegemistega ja uudistega!

Olete edukalt liitunud meie e-mail listiga!

Pin It on Pinterest

Share This